FUS > Homepage > Výpis článků

2.4.15 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF WORLD CHAMPIOSHIPS A WORLD CUP 2015 - VYRÁŽAME!

Na Veľkonočný pondelok vyrážame na ITSF Majstrovstvá sveta a Svetový pohár 2015 do Talianska. Turnaj sa uskutoční 8. – 12. Apríla v Turíne.

25.2.15 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

LEN 2%, ABY BOLO VŠETKO 100%-NÉ

Vieme, že pri organizovaní súťaží je vždy čo zlepšovať. Ste nároční a očakávate od nás toho veľa. Tomu zodpovedajú aj vaše občasné výhrady na ceny, štartovné, či stoly alebo súťaže ako také. Aj my sme hráči a rovnako chceme, aby sme mali to najlepšie! Samotné zlepšenie však často záleží aj od vás, samotných hráčov a sami sa môžete o to pričiniť. Niekedy stačí naozaj málo, aby veci fungovali tak, ako majú a podľa predstáv.

18.1.15 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

WORLD CHAMPIOSHIPS A WORLD CUP 2015 - Nominácia hráčov

Potvrdenie účasti na nasledujúcich ITSF Majstrovstvách sveta a svetovom pohári je už tu. Aktuálne prinášame informácie o nominácii a prípravách našej reprezentačnej zostavy na tomto najväčšom a najprestížnejšom podujatí ITSF. V rámci neho sa predstavia tí najlepší hráči z celého sveta v dvojiciach, jednotlivcoch, ale aj v tímoch. Zastúpenie majú muži, ženy, juniori, seniori a vozíčkari.

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2014 / 2015

Neviete si vybrať v ponuke súťaží, kedy, kde a na ktorý turnaj prísť? Už nič nezmeškajte a orientujte sa rýchlo. Všekto potrebné nájdete v našom prehľade jednotlivých turnajov a líg, ktoré si môžete počas sezóny 2014/15 s nami zahrať.

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

PREDAJ A PRENÁJOM STOLNÝCH FUTBALOV

Rozhodujete pre stolný futbal? Nechajte si poradiť pri výbere a nekupujte zbytočne v predražených e-shopoch! Máte možnosť vyskúšať si hneď niekoľko značiek stolných futbalov v našom showroome. Poradíme Vám pri výbere a ak sa rozhodnete, zoženieme Vám stôl za tú najlepšiu cenu!

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVENSKÝ POHÁR KLUBOV 2014/15

V sezóne 2014/15 štartujeme novinku v podaní tímovej súťaže klubov. V nej súťažia oficiálne založené stolnofutbalové kluby o víťaza putovného pohára klubov a o dotovaný postup na ITSF Európsky ligový šampionát 2015.

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ZAČÍNAME! ROSENGART LIGA DVOJÍC 2014/15

27. októbra 2014 nám oficiálne štartuje prvým kolom zápasov ROSENGART liga dvojíc v tejto sezóne. Do nej ste sa mohli prihlásiť v ôsmych mestách po celom Slovensku. Nakoniec ligu otvárame v polovici najsilnejších ligových miest. Napriek nižšiemu počtu miest sa celkovo do ligy prihlásilo slušných 36 tímov. Najlepšíe tímy si si medzi sebou rozdelia ceny za viac ako 1.400 EUR, trofeje a zahrajú si o postup na Majstrovstvá Slovenska ROSENGART ligy 2015, kde sa rozhodne o ligových Majstroch Slovenska v tejto sezóne. Tam však postúpi len 16 najlepších dvojíc. Ktoré to budú?

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVENSKÝ POHÁR 2014/2015

Najväčšia, najobľúbenenjšia a najlepšie obsadená séria víkendových turnajov pre všetkých hráčov, ženy a juniorov. Na svoje si prídu nie len Pro hráči ale aj Amatéri. Celkovo odohráme až jedenásť rôznych disciplín. Turnaj je štedro dotovaný, takže každé kolo hráme o ceny v hodnote cez 1.000 EUR. Tento rok sa odohrajú tri kolá od východu po západ Slovenska. Extra novinkou pre túto sezónu je tímová súťaž Slovenského pohára klubov. Na tomto turnaji nemôže žiaden hráč chýbať. Víkend plný stolného futbalu naozaj pre každého. Zaži ho aj ty!