FUS > Homepage > Výpis článků

19.6.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SUPERCHALLENGE 2007

Turnaje v sérii SUPERCHALLENGE patria k ojedinelým turnajom svojho druhu nie len u nás, ale i vo svete. Spájajú totiž v mnohých ohľadoch nespojiteľné a to turnaj hraný na viacerých typoch stolných futbalov. Túto sezónu však prichádzame s niečim novým. Prvýkrát sa stretnú hneď štyry rôzne typy stolných futbalov. Od už tradičných Rosengart, Garlando a Robertu pribudne aj jedna špeciálna lahôdka, a to francúzske Bonzini.

3.6.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

V. SLOVENSKÝ POHÁR 2006 / 2007 - FINÁLE

Finále, všade samé finále.. To zo Slovenského pohára nás čaká, ako to už býva zvykom, opäť v Bratislave. Akoby to bolo včera.. Rohlik a Roxy ako najlepší hráči vo svojích kategóriách. Zmenilo sa odvtedy vôbec niečo? Podľa výsledkov možno ani nie, no myslím, že herne predsa len to je už o niečom inom a dúfam, že toto finále to aj potvrdí..

3.6.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

BELGICKO - ITSF WORLD CHAMPIONSHIPS SERIES 2007

24. mája o polnoci celá naša výprava v zložení (Shao, Jaly, Rohlik, Juni, Matys, Vovo, Eržik, Rasťo Trnka, Janka Smatanová, Maťa Kolárovcová a ja Axel), vyrážame dvoma vozidlami do Belgicka. Pomocou GPS prebiehala naša cesta bez akýchkoľvek problémov. Po trinásť hodinovej vyčerpávajúcej ceste prichádzame na miesto a kedže sme mali nejaké 3 hodinky do zahájenia turnaja, šli sme sa ubytovať a trochu si, hlavne vodiči, oddýchnuť.

27.5.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF WCS TECBALL 2007 - BELGICKO

25. - 27. mája 2007 (Borgloon)

2.5.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

FINÁLE KRAJSKÝCH KÔL

A máme to tu – záverečné kolo krajských kôl, tak ako sa patrí. Karty sú rozdané, kocky hodené a minca roztočená.. Ako to všetko dopadne a kto bude nakoniec Majstrom svojho kraja a získa tak celkovú prémiu, sa dozvieme už o pár dní. Či sa to vyplní vám alebo vášmu favoritovi, však nemusí byť až také dôležité, pokiaľ si pri hraní fotbálku prídete na svoje.

1.5.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF MAJSTROVSTVÁ SVETA 2007

Blíži sa ten čas, keď treba dávať dokopy repre tím na jednotlivé majstrovstvá sveta, ktoré sa v tejto sérii ITSF budú hrať túto setónu. Ako už iste viete pojde o nasledujúce podujatia vo Francúzsku, Belgicku, Švajčiarsku a v Rakúsku. Po prvých rozpačitých reakciách vybraných hráčov v reprezentácii, hlavne čo sa finančnej náročnosti týka, by som chcel uviesť veci na pravú mieru a tým ich ešte raz vyzvať, aby svoje rozhodnutia o účasti prehodnotili.

24.4.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Pravidlá ITSF

V roku 2006 sa ITSF podarilo to, čo sa jednotlivých organizáciám, hráčom, či výrobcom stolov nepodarilo niekoľko desiatok rokov predtým a to - zjednotiť pravidlá pre všetkých hráčov, pre všetky typy stolov a organizácie.

23.4.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

GALÉRIA PLAGÁTOV