FUS > Homepage > Výpis článků

30.4.17 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVAK OPEN a MAJSTROVSTVÁ ROSENGART LIGY 2017

Ste pripravení na finále ligy? Už o pár týždňov spoznáme nových Majstrov Rosengart ligy dvojíc v kategórii Pro a Amatérskych tímov. Finále sa odohrá na predposlednom bodovanom turnaji v tejto sezóne vôbec, ktorým je Slovak open 2017 (ITSF Pro tour).

1.3.17 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

2% Z DANE PRE PODPORU STOLNÉHO FUTBALU NA SLOVENSKU

Podporte nás vašimi 2% z dane z príjmu. Podporíte tak rozvoj stolného futbalu v jednotlivých regiónoch, skvalitnenie súťaží, vznik a rozvoj nových klubov a tréningových centier. Rozvíjame činnosť a vytvárame vhodné podmienky pre juniorov, začínajúcich ale aj pro hráčov a reprezentantov Slovenska. S vašou podporou môžeme napredovať a spoločne s hráčmi môžeme dosahovať stále lepšie výsledky.

19.2.17 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF MULTITABLE PRO TOUR 2016/17

Ani túto sezónu nemôže chýbať očakávaný multitable turnaj zapísaný v svetovom kalendári ITSF v kategórii Pro tour. Máte jedinečnú možnosť zahrať si na všetkých ITSF oficiálnych stolných futbaloch, ale aj na domácom stole ROSENGART a porovnať si svoje schopnosti nie len s domácimi, ale aj zahraničnými top hráčmi, prípadne sa opäť niečo nové naučiť a odkukať.

18.1.17 – Jozef Horčiak – 1 komentář

DISCIPLINÁRNE KONANIE

Minulý týždeň sme dostali emailom podnet od ITSF na prešetrenie a vyvodenie sankcií voči snahe o kupovanie ITSF bodov hráčmi slovenskej reprezentácie, aby tak neférovým spôsobom preskočili ďalších hráčov v nominačnom rebríčku FUS a namiesto nich sa zúčastnili turnaja ITSF World cup 2017 v mužských dvojiciach.

3.1.17 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF WORLD CUP 2017 - Nominácia hráčov

V apríli 2017 sa v Nemecku uskutoční vrcholná súťaž vo svetovom meradle v podobe ITSF mutlitable svetového pohára v stolnom futbale. Turnaj je o to prestížnejší, že sa organizuje len každé dva roky a účastnia sa ho najlepší hráči zo všetkých (foosballových) krajín a kontinentov. Na tomto podujatí nemôže chýbať ani Slovenská foosballová reprezentácia. Našim cieľom je nadviazať na úspechy z predchádzajúcich ročníkov. Aj preto výber hráčov podlieha náročnej kvalifikácii, počas ktorej hráči zbierajú body a výsledky počas posledných dvoch sezón na domácich ale aj svetových turnajoch ITSF. Tu sa dozviete mená hráčov z najužšieho výberu, ktorí nás budú reprezentovať v kategórii mužov, žien a juniorov.

8.11.16 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVAK MASTERS 2016/17

Príďte sa pozrieť a zahrajte si proti najlepším Pro hráčom na Slovensku.

10.10.16 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2016/17 - ZAČÍNAME!

10. októbra 2016 prvým kolom oficiálne štartuje ROSENGART liga dvojíc v tejto sezóne. Do nej ste sa mohli prihlásiť v siedmych mestách po celom Slovensku. Celkovo sa do ligy prihlásila štyridsiatka tímov v piatich mestách. Tie najlepšíe tímy si medzi sebou rozdelia ceny za viac ako 1.500 EUR, trofeje a zahrajú si o postup na Majstrovstvá Slovenska ROSENGART ligy 2017, kde sa rozhodne o ligových Majstroch Slovenska v tejto sezóne. Tam však postúpi len 14 najlepších dvojíc. Ktoré to budú?

30.9.16 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROZHODCOVSKÉ POPLATKY

Rozhodcovia sú dôležitou súčasťou každého turnaja. Ich práca nie je vôbec jednoduchá. Musia absolvovať prípravu, pravidelné testy, musia sa sústrediť počas dlhých zápasov, odstáť si ich a pritom sa musia vedieť správne a rýchlo rozhodnúť, odolávať rôznym tlakom a emóciám hráčov. Stojí to veľa času, energie a aj nervov. Aj keď podajú stopercentný výkon, nie všetci to ocenia. Nemôžeme sa preto čudovať, že býva problém zohnať počas turnaja rozhodcu. Byť rozhodcom je náročné, preto je správne, ak sú za to zvlášť odmenení.