FUS > Homepage > Výpis článků

21.10.12 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

SLOVENSKÝ POHÁR 2012/13

Pravidelný víkendový turnaj pre mužov, ženy, juniorov a amatérov, doplnení o losovené dvojice a 2 ball a jednu technickú, teda fun disciplínu - penalty, vojnu brankárov alebo miešané dvojice. Víkend plný stolného futbalu naozaj pre každého!

15.10.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ZAČÍNAME - ROSENGART LIGA DVOJÍC 2012/2013

15. októbra 2012 štartuje prvým kolom zápasov ROSENGART liga dvojíc v tejto sezóne a to v piatich mestách po celom Slovensku. Do ligy sa celkovo prihlásilo až 42 tímov. Hrá sa celkovo o ceny za viac ako 2.000 EUR, trofeje a o postup na Ligové majstrovstvá Slovenska 2013, kde budeme tiež hrať o zaujímavé ceny. Tam však bude môcť postúpiť len 15 najlepších tímov, ktoré to budú?

27.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

AMATÉRSKE TURNAJE V ELAM KLUBE

Pravidelný čisto amatérsky turnaj dvojíc o trofeje, vecné a finančné ceny.

14.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

TURNAJE DO 21 ROKOV V STORME

Nová turnajová liga pre všetkých stredoškolákov a čerstvých vysokoškolákov v Bratislave. Príďte si po medaile a herný kredit, ktorý si môžte ihneď uplatniť v počítačovej herni. Ale hlavne si príďte dobre zahrať so svojimi kamošmi zdarma!

9.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2012 / 2013

Táto sezóna je určená opäť pre hráčov a nadšencov stolného futbalu. A poteší všetkých, no predovšetkým juniorov, nováčikov a amatérskych hráčov. Hlavne pre vás je pripravených veľa turnajov, ktoré oslovia naozaj každého nadšenca stolného futbalu. Navyše Krajské poháre pribudnú v dvoch krajoch a otvárame nové ligy v nových až ôsmych mestách po celom Slovensku. Samozrejme ako jediná funkčná stolno-futbalová organizácia na Slovensku, pokračujeme aj v tejto sezóne s organizovaním všetkých kvalitných a obľúbených súťaží v tomto športe od najnižších turnajov lokálnych súťaží a líg, až po tie najvyššie medzinárodné, zapísané vo svetovom kalendári ITSF. Takže všetci, či už hráči alebo hráčky všetkých kategórií, si prídete určite na svoje a budete ocenení zaujímavými cenami, trofejami a titulmi aj v novej sezóne.

8.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

KRAJSKÉ POHÁRE 2012/2013

Krajské kolá dvojíc a jednotlivcov v Bratislave, Žiline, Brezne, Bardejove a v Košiciach. Pribudli nové kraje a pribudli aj trofeje pre najlepších juniorov, ženy a amatérov. Vyberte si kraj a príďte si zahrať aj vy!

8.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2012/2013

Spojili sme juniorskú ligu s amatérskou ligou a pridali sme aj Pro/Am a Pro ligu. Že to nie je možné? Je. V Rosengart lige dvojíc si zahráte všetci a odmenení môže byť každý vo svojej kategórii. A že to bude stáť za to, tým si môžte byť istí. Preto neváhajte a prihláste sa už teraz. Čas máte už len do 30. septembra 2012 vo vašom meste.

5.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART CUP 2012/2013

Pravidelný štvrtkový turnaj losovaných dvojíc pre amatérov aj pro hráčov hraný striedavo v Machnáči a Elam klube.